KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Mapp 10515122
nr 1051 5122
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Mapp, 6 st. lösa blad, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, numrerade och signerade
måndag 22 augusti 2016
kl 19:23:04
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén